Bc. Tomáš Porubský, 45 let

Po dlouhé době jsem tento rok změnil své profesní působiště. Oblast logistiky ale zůstala. Jedná se o start nového projektu v oblasti skladování a zásobování našeho největšího výrobce automobilů. Jde o oblast elektromobility, které nás v budoucnosti čeká více a více.

Ve volném čase se věnuji rodinnému domu. Rád sportuji: celoročně badminton, v létě in-line brusle, kolo a v zimě běžky a snowboard. A rád se projedu na motorce.

 

Co mě vedlo k rozhodnutí kandidovat za Živé Hejnice

K rozhodnutí kandidovat za Živé Hejnice mě přivedla skupina lidí okolo Lucky Podhorové, kteří mají široký záběr profesní působnosti, zkušenosti ze svých oborů a mají podobné názory, které mohou posunout fungování města Hejnice.

 

Čemu bych se rád věnoval, pokud bych se stal členem zastupitelstva

Rád bych se věnoval oblasti, kde bych mohl uplatnit své pracovní zkušenosti. Logistika je různorodá, od řízení lidských zdrojů, technického řešení po řízení / nastavování nových projektů.

 

Osobní krédo, které mě provází životem

Osobní krédo mě životem neprovází. Život je neustále se měnící živý organismus. Občas vyžaduje zkousnout nepříjemné věci, situace. A kdyžto jde, užívat si ho naplno.