Mgr. Jana Hillebrandová, 39 let, 2 děti

V našem krásném městě žiji od narození a nikdy tomu nebylo jinak. Přestože ráda cestuji, ze všech míst, které jsem se kdy vydala do světa objevovat, mě to vždy táhlo zpátky do Hejnic. Je to místo, které má své kouzlo a kde mi ke spokojenému rodinnému životu nechybí vůbec nic. Jsem vdaná, žiji v domku se svým manželem, dvojčaty a dvěma kocoury. Od ukončení mých pedagogických studií na vysoké škole pracuji na prvním stupni hejnické základní školy jako učitelka. Práce s dětmi mě baví a naplňuje radostí. Vedu kroužek deskových her a školní pěvecký sbor Triangl. Každé prázdniny spolupořádám dětský tábor na Sázavě. Celým životem mě doprovází hudba. Hraji na klavír a kytaru a s kamarádem pořádáme vánoční koncerty v kostele, kde zpívám.

Miluji výhledy z vrcholů hor a skal, rádi s rodinou jezdíme v zimě na lyžích, v létě na kole, lezeme po skalách a navštěvujeme zajímavá místa.

Co mě vedlo k rozhodnutí kandidovat za Živé Hejnice

Pokud je zde možnost pomoci formovat Hejnice tak, aby byly ještě krásnějším místem pro život, místem, které chci, aby si vybraly pro svoje žití i mé děti, ráda se na tom budu podílet. Živé Hejnice jsou sdružením, které priority pro budoucnost našeho města vidí stejně jako já, a proto jsem se rozhodla za ně kandidovat. Pokud se mají Hejnice, místo ze všech míst na světě mně nejmilejší, ubírat správným směrem, věřím, že to bude právě s Živými Hejnicemi.

Čemu bych se ráda věnovala, pokud bych se stala členkou zastupitelstva

Podporovala bych kvalitu a rozvoj školních zařízení a zajištění mimoškolního a sportovního vyžití pro děti a mládež v našem městě.  Důležitá je také dobrá a vstřícná komunikace mezi městem a školskými zařízeními, která zde máme.

Osobní krédo, které mě provází životem

Kde je vůle, je i cesta.