Mgr. Bc. Petr Kozlovský, 42 let, 2 děti

Povolání: Ředitel ZŠ, ZUŠ a MŠ Frýdlant

Aktivity ve veřejném prostoru:

  • od roku 2010 do roku 2018 člen Kontrolního výboru Zastupitelstva města Hejnice,
  • od roku 2017 do roku 2018 předseda Komise pro cestovní ruch Rady města Hejnice,
  • od roku 2013 dosud organizátor a lektor pravidelných setkání členů žákovských parlamentů základních škol Libereckého kraje

 

Co mě vedlo k rozhodnutí znovu kandidovat za Živé Hejnice

Nejen v oblasti komunální politiky, ale i v běžném životě jsou pro mě důležité hodnoty, jakými jsou lidská slušnost, poctivost a otevřenost. Rád bych svým dílem přispěl k tomu, aby byly Hejnice městem, které plně využívá svůj potenciál – ví, kam směřuje a je otevřené nejen směrem ke svým obyvatelům, ale i partnerům a návštěvníkům. Jsem přesvědčen o tom, že s kolegy, kteří společně se mnou tvoří Živé Hejnice, nabízíme kvalitní a konkrétní program rozvoje města na další čtyři roky, který je podložený našimi pracovními a životními zkušenostmi.

 

Čemu bych se rád věnoval, pokud bych se stal členem zastupitelstva města

Jednou z klíčových oblastí, které hodně věřím, je podpora rozvoje cestovního ruchu ve městě. Díky promyšlené a koncepční propagaci města a jeho okolí mohou v budoucnu v Hejnicích vzniknout nová pracovní místa, městská pokladna může získat nové příjmy využitelné pro další rozvoj. Rád bych se kromě jiného zasadil o to, aby město provozovalo své vlastní informační centrum a nabízelo nejen turistům, ale i obyvatelům Hejnic kvalitní služby a zázemí. Své dosavadní pracovní zkušenosti mohu nabídnout i v oblasti školství.

 

Osobní krédo, které mě provází životem

„Lidé budou poslouchat, co říkáte, ale uvěří pouze tomu, co uděláte.“ (Michael Leboeuf)